Oljemålning Miguel Villa Spanien 1937

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MIGUEL VILLA (1901-1988), Spanien, "Carrer del Mainou", signerad a tergo, olja på duk ca 50x61 cm
UTSTÄLLD: Stockholm 1937 enligt etikett a tergo

Smärre krackelyr

555841

2018-06-28