Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MIGUEL VILLA (1901-1988), Spanien, "Carrer del Mainou", signerad a tergo, olja på duk ca 50x61 cm
UTSTÄLLD: Stockholm 1937 enligt etikett a tergo
Smärre krackelyr
555841
2018-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här