Oljemålning Björn Melin

Oljemålning Björn Melin
Oljemålning Björn Melin
Oljemålning Björn Melin
Oljemålning Björn Melin
Oljemålning Björn Melin
Oljemålning Björn Melin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN MELIN (född 1935), "X-man", signerad, olja på duk ca 67x63 cm uppklistrad på duk, utförd under 1960-talets slut

555846

2018-06-28