Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN MELIN (född 1935), "X-man", signerad, olja på duk ca 67x63 cm uppklistrad på duk, utförd under 1960-talets slut
555846
2018-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här