Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, 1920/30-tal, grönpatinerad brons, i form av gatlykta, sannolikt Danmark, märkt undertill Sival Mönst BSK, höjd 37 cm
Saknar glas, klippt el, bruksslitage
555855
2018-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här