Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Navigare Necesse Est...Nolsö, Färöarna", signerad roland S., blandteknik (akvarell/krita), ca 19x46,5 cm,

Läs mer

555857

2018-08-19