Bägare i silver Erik Hedenberg

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

ERIK HEDENBERG, bägare, silver, svisselerad girlanddekor, trumpetformad, invändight förgylld, stämplad Erik Hedenberg, Östhammar 1782, höjd 21 cm, vikt ca 396 g

Mindre bucklor, monogram, sliten förgyllning

555881

2018-07-02