Bägare i silver Erik Hedenberg
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
ERIK HEDENBERG, bägare, silver, svisselerad girlanddekor, trumpetformad, invändight förgylld, stämplad Erik Hedenberg, Östhammar 1782, höjd 21 cm, vikt ca 396 g
Mindre bucklor, monogram, sliten förgyllning
555881
2018-07-02