Roland Svensson Gillöga
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Storskäret Gillöga", signerad roland S, kolteckning, ca 29x35 cm,
Läs mer
PROVENIENS:
Etikett på baksidan: Färg och Form 1948
555891
2018-08-19