Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Storskäret Gillöga", signerad roland S, kolteckning, ca 29x35 cm,

Läs mer

PROVENIENS:
Etikett på baksidan: Färg och Form 1948

555891

2018-08-19