Servis Gustavsberg
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUSTAVSBERG, servis, 83 dlr, möjligen Wilhelm Kåge, 1960-tal, benporslin, vitt med räfflad dekor och förgyllda kanter, bestående av: 12 förrättstallrikar, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 24 assietter, 11 kaffekoppar, 11 kaffefat, samt gräddkanna
555896
2018-07-02