Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÄNK, allmoge, 1800-tal, rödmålad, dörrpar med räfflade romber, bakomliggande hyllplan, höjd ca 117, 164x52 cm

Slitage, sprickor, kompletterade delar, bakre benkloss med rötskada

555897

2018-07-02