Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterdag på Storbonn", signerad och daterad roland S 1947, blyerts/krita, ca 28x42,5 cm,

Läs mer

555899

2018-08-19