Roland Svensson
2018-08-19
555899
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterdag på Storbonn", signerad och daterad roland S 1947, blyerts/krita, ca 28x42,5 cm,
Läs mer