Josefina Holmlund olja

Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Stuga vid sjö, signerad och daterad J Holmlund 86, olja på duk, 53,5x72 cm

555900

2018-06-29