Blandteknik av Gunnar Torhamn
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965), troligen skiss till altartavla eller kyrkomålning, motiv med Jesus och kvinnor, signerad, blandteknik ca 40x24 cm
PROVENIENS: Gunnar Carlssons Konsthandel
Ej examinerad ur ram
555914
2018-06-29