Blandteknik av Gunnar Torhamn

Blandteknik av Gunnar Torhamn
Blandteknik av Gunnar Torhamn
Blandteknik av Gunnar Torhamn
Blandteknik av Gunnar Torhamn
Blandteknik av Gunnar Torhamn
Blandteknik av Gunnar Torhamn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR TORHAMN (1894-1965), troligen skiss till altartavla eller kyrkomålning, motiv med Jesus och kvinnor, signerad, blandteknik ca 40x24 cm
PROVENIENS: Gunnar Carlssons Konsthandel

Ej examinerad ur ram

555914

2018-06-29