Bordslampa Bergboms 1960-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGBOMS, bordslampa av opakt vitt glas och teak, 1960-tal, etikettmärkt, skärm av svart textil medföljer, höjd ca 46 cm, med skärmen 69 cm
Smärre slitage, lampsockel med nagg, ej funktionstestad
555916
2018-06-29