Med signerad färglitografi av Slas
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CLAESSON, STIG. De tio budorden. Stockholm (Bonniers) 1984.
Liten tv. 4:o. 1 signerad originalfärglitografi Stig Claesson (löst bifogad), kol. ill. Välbevarat dekorerat originalpbd. Blå klotkassett, lätt nött. Bibliofilupplaga tr. i 200 nr., av förf. sign. ex., detta nr 55.
Se text
555968
2018-09-20