Med signerad färglitografi av Slas

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAESSON, STIG. De tio budorden. Stockholm (Bonniers) 1984.

Liten tv. 4:o. 1 signerad originalfärglitografi Stig Claesson (löst bifogad), kol. ill. Välbevarat dekorerat originalpbd. Blå klotkassett, lätt nött. Bibliofilupplaga tr. i 200 nr., av förf. sign. ex., detta nr 55.

Se text

555968

2018-09-20