Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE, efter: La Bouteille, litografi utgiven av Maeght, Paris (med blindstämpel), 1963 efter förlaga 1911, numrerad 46/300, bladmått ca 45x35 cm,
LITTERATUR: Maeght 1051.
555970
2018-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här