Georges Braque efter

Georges Braque efter
Georges Braque efter

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE, efter: La Bouteille, litografi utgiven av Maeght, Paris (med blindstämpel), 1963 efter förlaga 1911, numrerad 46/300, bladmått ca 45x35 cm,

LITTERATUR: Maeght 1051.

555970

2018-06-30