Med originalfrottage av C. O. Hultén
2018-09-20
555983
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HULTÉN, C. O., Drömmar ur bladens händer. Åhus(Kalejdodkop) 1983
4:o. 1 signerat originalfrottage C. O. Hultén, plr.
Dekorerat originalpbd. Uppl. tr. i 90 (av 1000) numrerade, av konstnären sign. ex., detta nr 50.
Se text