Med originalfrottage av C. O. Hultén
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HULTÉN, C. O., Drömmar ur bladens händer. Åhus(Kalejdodkop) 1983
4:o. 1 signerat originalfrottage C. O. Hultén, plr.
Dekorerat originalpbd. Uppl. tr. i 90 (av 1000) numrerade, av konstnären sign. ex., detta nr 50.
Se text
555983
2018-09-20