Med originalfrottage av C. O. Hultén

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HULTÉN, C. O., Drömmar ur bladens händer. Åhus(Kalejdodkop) 1983

4:o. 1 signerat originalfrottage C. O. Hultén, plr.
Dekorerat originalpbd. Uppl. tr. i 90 (av 1000) numrerade, av konstnären sign. ex., detta nr 50.

Se text

555983

2018-09-20