Luktdosa i silver 1700-tal

Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal
Luktdosa i silver 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

LUKTDOSA, silver, oidentifierade stämplar, 1700-tal, dekor med rocailler och blommor, delvis förgylld, höjd 42 mm

Zustandsbeschreibung

Lock med buckla, sliten förgyllning

555997

2018-07-02