Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
LUKTDOSA, silver, oidentifierade stämplar, 1700-tal, dekor med rocailler och blommor, delvis förgylld, höjd 42 mm
Zustandsbeschreibung
Lock med buckla, sliten förgyllning
555997
2018-07-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner