Silverskedar mm

Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm
Silverskedar mm

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MOCCASKEDAR, 30 st, TESKEDAR, 11 st, BORDSSKEDAR, 2 st, MATSKEDAR, 12 st, RAGUSKED, SKEDAR, 4 st, SMÖRKNIVAR, 1 par, silver, 18/1900-tal, olika modeller samt smeder, bl.a svensk spetsig, vikt exkl. knivar med rostfria blad ca 1588 g

Bruksslitage, gravyr

556009

2018-06-28