Anton Genberg

Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv föreställande en röd stuga bredvid en damm, signerad och daterad A. Genberg, 1922, olja på duk, ca 89x131 cm

Smärre slitage

556010

2018-06-29