Soffbord Bodafors

Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1940/50-tal, Bodafors, oval skiva i delvis frostat glas med dekor av ränder, etikettsmärkt Bodafors SMF, höjd ca 61, 110x60 cm

Mindre slitage/märken

556025

2018-06-29