Salongsbord rokokostil

Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil
Salongsbord rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérad i flertal träslag, låda i sargen, beslag i mässing, höjd ca 78, 103x64 cm

Smärre ytskador

556031

2018-06-29