Snedklaffsekretär rokokostil

Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil
Snedklaffsekretär rokokostil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1930/40-tal, rokokostil, fanérad i flertal träslag, beslag i mässing, höjd ca 109, 105x50 cm

Smärre ytskador, bakstycke med skador

556035

2018-06-29