Ernfried Wahlqvist

Ernfried Wahlqvist
Ernfried Wahlqvist
Ernfried Wahlqvist
Ernfried Wahlqvist
Ernfried Wahlqvist
Ernfried Wahlqvist

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Kustlandskap i månsken, signerad och daterad E. Wahqvist 1874, olja på duk, ca 63x88 cm

556036

2018-06-29