Børge Mogensen byrå

Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå
Børge Mogensen byrå

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, dubbelbyrå, C.M Madsen för FBD, Danmark, formgiven 1954, teak, (10) lådor, stämplad FBD höjd 93,5, 122 x 45 cm

Smärre bruksslitage

556038

2018-06-29