Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö E", vitrinskåp, Asplund, formgiven under 1990-talet, vitlackerad, höjd ca 110, 90x30 cm
Slitage och märken, gulnad
556053
2018-06-29