Kolonner Lennartsnäs

Kolonner Lennartsnäs
Kolonner Lennartsnäs
Kolonner Lennartsnäs
Kolonner Lennartsnäs
Kolonner Lennartsnäs
Kolonner Lennartsnäs
Kolonner Lennartsnäs
Kolonner Lennartsnäs
Kolonner Lennartsnäs
Kolonner Lennartsnäs

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KOLONNER, 2 st snarlika, omkring 1900, gustaviansk stil, bemålade, kannelerade, höjd ca 146, diameter 30 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Ytskador, färgbortfall

556070

2018-06-30