Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, för barn, 4 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av soffa, bord, karmstolar, 1 par, bordets mått höjd ca 48, 60x41, soffans längd 85, sitthöjd 30 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
556072
2018-06-30