Trädgårdsmöbel Lennartsnäs

Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs
Trädgårdsmöbel Lennartsnäs

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSMÖBEL, för barn, 4 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av soffa, bord, karmstolar, 1 par, bordets mått höjd ca 48, 60x41, soffans längd 85, sitthöjd 30 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Zustandsbeschreibung

556072

2018-06-30