Paulus van der Velden Lennartsnäs

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PAULUS VAN DER VELDEN (1837-1915): Såpbubblan, signerad P van der Velden, akvarell, ca 60x40 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

556076

2018-06-30