Julius Kronberg Lennartsnäs

Julius Kronberg Lennartsnäs
Julius Kronberg Lennartsnäs
Julius Kronberg Lennartsnäs
Julius Kronberg Lennartsnäs
Julius Kronberg Lennartsnäs
Julius Kronberg Lennartsnäs

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JULIUS KRONBERG (1850-1921): "Under paraplyet", signerad och daterad J Kronberg -71, olja på duk, ca 40x33 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Hål

556077

2018-06-30