Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERHARD ALBE (1892-1965): (14) Marina motiv, signerad Gerhard Albe, etsningar, rammått ca 42x55 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Delvis gulnader
556080
2018-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här