Arnold Plageman Lennartsnäs

Arnold Plageman Lennartsnäs
Arnold Plageman Lennartsnäs
Arnold Plageman Lennartsnäs
Arnold Plageman Lennartsnäs
Arnold Plageman Lennartsnäs
Arnold Plageman Lennartsnäs

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ARNOLD PLAGEMAN (1826-1862): Kustlandskap med segelfartyg, signerad och daterad A Plageman -53, olja på duk, ca 51x78 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Färgbortfall

556082

2018-06-30