August Malmström Lennartsnäs

August Malmström Lennartsnäs
August Malmström Lennartsnäs
August Malmström Lennartsnäs
August Malmström Lennartsnäs
August Malmström Lennartsnäs
August Malmström Lennartsnäs

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST MALMSTRÖM (1829-1901): Åkerlandskap, signerad A M-m, akvarell, ca 14x21,5 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

556083

2018-06-30