Nils Andersson Lennartsnäs

Nils Andersson Lennartsnäs
Nils Andersson Lennartsnäs
Nils Andersson Lennartsnäs
Nils Andersson Lennartsnäs
Nils Andersson Lennartsnäs
Nils Andersson Lennartsnäs

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NILS ANDERSSON (1817-1865): "Ingen jaktlycka", signerad och daterad Andersson 1850, olja på duk, ca 60x52 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre färgbortfall

556084

2018-06-30