Per Eskilsson Lennartsnäs

Per Eskilsson Lennartsnäs
Per Eskilsson Lennartsnäs
Per Eskilsson Lennartsnäs
Per Eskilsson Lennartsnäs
Per Eskilsson Lennartsnäs
Per Eskilsson Lennartsnäs

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER ESKILSON ( 1820-1872): "Kustlandskap med båtar- sommarkväll", signerad P Eskilson, olja på duk, ca 47x64 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

556085

2018-06-30