Stolar Lennartsnäs
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL ERIK EKSELIUS, karmstolar, 4 st, JOC, 1900-talets andra hälft, ek, stoppad rygg och sits, stämpelmärkta, sitthöjd 44 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre skador, klädsel med fläckar
556089
2018-06-30