Bordsspegel Lennartsnäs

Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-talets första häft, bemålad, bronserad dekor, svarvad dragknopp i ben, höjd ca 55, 43x17 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

556097

2018-06-30