Spegel Lennartsnäs

Spegel Lennartsnäs
Spegel Lennartsnäs
Spegel Lennartsnäs
Spegel Lennartsnäs
Spegel Lennartsnäs
Spegel Lennartsnäs

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL, barock, förgylld, skuren dekor, oval form, fasettslipat glas, ca 84x60 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Senare glas, lagat krön, delvis ombronserad, renoverad, mindre sprickor

556098

2018-06-30