Handkolorerad konturetsning Lennartsnäs

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMANUEL LIMNELL (1766-1861): tillskriven, Figurscen i slottsinteriör, akvarell, ca 49x66 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

556103

2018-06-30