Färglitografier Lennartsnäs

Färglitografier Lennartsnäs
Färglitografier Lennartsnäs
Färglitografier Lennartsnäs
Färglitografier Lennartsnäs
Färglitografier Lennartsnäs
Färglitografier Lennartsnäs
Färglitografier Lennartsnäs
Färglitografier Lennartsnäs

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

FÄRGLITOGRAFIER, 8 st, Carl Johan Billmark, motiv från Skokloster, rammått ca 51x60 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre fuktskador

556104

2018-06-30