Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
FÄRGLITOGRAFIER, 8 st, Carl Johan Billmark, motiv från Skokloster, rammått ca 51x60 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre fuktskador
556104
2018-06-30