Figurscen Lennartsnäs

Figurscen Lennartsnäs
Figurscen Lennartsnäs
Figurscen Lennartsnäs
Figurscen Lennartsnäs

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen, signerad och daterad V Breisch -50, olja på pannå, ca 53x44 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

556105

2018-06-30