Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EYVIND A JOHANSSON, 4 st., stolar, "J67" , FDB, Danmark, 1950/60-tal, sitthöjd 46 cm
Slitage. En stol med skadat H-kryss
556129
2018-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här