Stolar J67

Stolar J67
Stolar J67
Stolar J67
Stolar J67
Stolar J67
Stolar J67
Stolar J67
Stolar J67
Stolar J67
Stolar J67

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EYVIND A JOHANSSON, 4 st., stolar, "J67" , FDB, Danmark, 1950/60-tal, sitthöjd 46 cm

Slitage. En stol med skadat H-kryss

556129

2018-06-29