Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): Motiv från Venedig, signerad och daterad Ellen Jolin Venezia 1892, akvarell, ca 77x32 cm

556135

2018-06-29