Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): "Mord-Engel", signerad samt daterad Hjortzberg Mars 94, akvarell med täckvitt, ca 44x24 cm
556136
2018-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här