Olle Hjortzberg Akvarell

Olle Hjortzberg Akvarell
Olle Hjortzberg Akvarell
Olle Hjortzberg Akvarell
Olle Hjortzberg Akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): "Mord-Engel", signerad samt daterad Hjortzberg Mars 94, akvarell med täckvitt, ca 44x24 cm

556136

2018-06-28