Erik Jerken

Erik Jerken
Erik Jerken
Erik Jerken
Erik Jerken
Erik Jerken
Erik Jerken

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Landskap med fors, signerad och daterad Jerke 1930, olja på duk, ca 65x57 cm

556160

2018-06-29