Birger Ljungqvist

Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): "Eva", signerad och daterad Birger Ljungqvist 1940, pastell, ca 21x20 cm

556161

2018-06-29