Jardinjär 1900-tal

Jardinjär 1900-tal
Jardinjär 1900-tal
Jardinjär 1900-tal
Jardinjär 1900-tal
Jardinjär 1900-tal
Jardinjär 1900-tal
Jardinjär 1900-tal
Jardinjär 1900-tal
Jardinjär 1900-tal
Jardinjär 1900-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JARDINAIRE, 1900-tal, Louis XVI-stil, förgylld bronsfattning, slipad glasinsats, höjd ca 23, längd 40 cm

556174

2018-06-29