Tekanna och sockerskin

Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin
Tekanna och sockerskin

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEKANNA, SOCKERSKÅL med lock, silver, 1800-talets slut, Sheffield resp. Birmingham, höjd ca 12 resp 11, total vikt ca 450 g, sockertång med importstämplar medföljer

Smärre bucklor

556175

2018-06-29