Carl Eldh Bläckställ i form av sittande par

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL ELDH (1873-1954): Bläckställ i form av sittande par, signerad och daterad C J Eldh 1900, brunpatinerad brons, gjutarmärkt Herman Bergman fud, ca 15x21 cm

Bläckhorn saknas

556196

2018-06-29