Skål på fot Einar Lynge-Ahlberg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR LYNGE-AHLBERG, skål, Rörstrand, 1950-tal, stengods, brunglaserad med stiliserad dekor, signerad Rörstrand Sweden Lynge Ahlberg, höjd ca 11,5, diameter 14 cm

556197

2018-06-29