Caféstolar industridesign
Valmis
2018-07-01
556210
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STOLAR, 8 st, samtida, industridesign, blåbemålad plåt, sitthöjd 46 cm
Slitage och ytskador